fbpx

מערכת ניהול תורים

מערכת לניהול תהליך התורים בכל עסק / ארגון באופן חכם ומתקדם.

מהו שירות מערכת ניהול תורים?

הזמן הוא משאב יקר. עסקים רבים במספר רב של תחומים הולכים ומבינים שהיכולת לשיפור יעילות  העסק, הנוחות והחוויה של הלקוחות היא המפתח להצלחה. בחברת "לינק און" אנו מקנים לך את היכולת לנהל את תהליך התורים שלך באופן חכם ומתקדם, מאפשרים לך להתרכז במה שחשוב לך.

בחברת "לינק און" אנו מבינים שמערכת ניהול תורים היא לא רק עניין של זמן. היא הכלי החשוב ביותר לשדרוג החוויה של הלקוח, יכולת התקשורת החדשה והאמינה בינך לבין הלקוח. בין אם אתה בעסקים, בתחום הרפואה, החינוך או כל תחום אחר – המערכת שלנו מיועדת לאופטימיזציה מירבית של זימון תורים והנהלתם.

יתרונות השירות

calendar-illustration-min
חוויה מדהימה

יצרנו את המערכת באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר, עיצוב מודרני וטכניקות חווית משתמש. מערכת ההזמנות מאפשרת לכם לספק חווית הזמנה חלקה ברמת הארגון ללקוחות שלכם, מבלי להשקיע במיתוג או לבצע שינויים גדולים בתהליך העבודה שלכם. תן לעסק שלך תחושה מקצועית ובטוחה.

schedule
לעבוד פחות ולעשות יותר

המערכת שלנו הופת את האינטראקציה עם לקוחות פוטנציאליים לאוטומטיים, עוזר להם לבחור את השירות והעובד המתאים, ודואג לתשלומים. יתרה מכך, אתה מקבל תזכורות SMS/Mail/Whatsapp בזמן אמת הן ללקוח והן לעובד עבור פגישות שהוזמנו, בוטלו או מתוזמנות מחדש. עם מערכת הזמנת התורים שלנו, תוכל להתמקד בעבודה שלך במקום לטפל בהזמנת תורים באופן ידני.

services-illustration-min
קלה לשימוש - אין צורך בהכשרה

הודות לעיצוב ממוקד המשתמש, המערכת שלנו היא אחת ממערכות ההזמנות הקלות ביותר שתוכלו להשתמש בהן. היא מאוד אינטואיטיבית, ידידותית למשתמש, ומציעה את הרמה הגבוהה ביותר של פשטות ונוחות למשתמש הקצה. אפשר להתקין ולהגדיר בפשטות. רוב הפעולות במערכת, הן בקצה הקדמי והן בקצה האחורי הן אינטואיטיביות ואינן דורשות יותר מכמה לחיצות. כמובן, צוות תמיכת הלקוחות שלנו תמיד יישמח לסייע ולוות אתכם בתהליך.

LINKON
התראות אוטומטיות

המערכת שלנו עוזרת לך לעדכן את הלקוחות שלך ולהפחית אי-הופעה במידה רבה. אתה יכול לשלוח הודעות ותזכורות ב-SMS, אימייל ו-WhatsApp, ותוכל לבחור אם ברצונך לשלוח אותם ללקוחות, לעובדים או לשניהם. מלבד שליחת תזכורות לאירועים ופגישות קרובים, אתה יכול לשלוח הודעות לגבי הסטטוס של כל פגישה. ההתראות האוטומטיות של המערכת גם עוזרות לך ליצור קשר עם הלקוחות שלך ולהגביר את הנאמנות מכיוון שהיא מאפשרת לך לשלוח מעקבים מספר ימים לאחר הפגישה או לברך את ימי ההולדת ללקוחות שלך עם הודעות ברכה ליום הולדת. מערכת ההזמנות שלנו מציעה לך את רשימת ההתראות של ה-SMS, הדואר האלקטרוני והוואטסאפ המוגדרים כברירת מחדל, אך היא גם מאפשרת לך ליצור התראות מותאמות אישית עבורן תבחר מתי שתרצה שהן יישלחו ללקוחות ולעובדים שלך.

photo1695252587
סנכרון עם יומן הלקוח

בתום הזמנת התור המערכת מאפשרת למשתמש להוסיף את הפגישה ליומן שלו בגוגל, אפל, אווטלוק וכו'.

photo1695252587
חיבור אוטומטי למערכת ZOOM

בכמה לחיצות תוכל לחבר את חשבון הזום שלך עם המערכת שלנו. כעת הלקוחות שלך יכולים להזמין פגישות ואירועים מקוונים, ולקבל קישור לגישה אליהם בהתראה.

e6a6ef66fec04372179342e709b5ad27
ניהול מותאם אישית

המערכת מתאימה את עצמה לצרכי העסק שלך, החל משדרוגים ועדכונים ועד להתאמות מתמשכות.

1dbeac463c0955e8e8ea39764dc7caf2
שיפור תהליך העבודה

אנחנו מאמינים שהשירות שלנו יכול להקל עליך ולהגדיל את היכולת שלך להתמקד באספקת השירות הטוב ביותר ללקוחותיך. נשמח לשמוע עוד על צרכיך ולעזור לך לשדרג את תהליך הניהול והשירות שלך.

למי מיועד השירות?

שירות הזימון תורים שלנו מותאם לעסקים קטנים וגדולים, מוסדות רפואיים, מרפאות, מרכזי טיפוח ובריאות, מספרות וארגונים אחרים המתעניינים בניהול תורים יעיל ומתקדם. אנו מאמינים שכל תחום עסקי וארגוני הוא ייחודי, ואנו עובדים בצורה אישית עם כל לקוח כדי להבטיח שהשירות שלנו משתלב בצורה הטובה ביותר בתהליכי העסק שלך.

3d07061e3ac95a37de44d800b6c37b68

שירות הזימון תורים שלנו מותאם לעסקים קטנים וגדולים, מוסדות רפואיים, מרפאות, מרכזי טיפוח ובריאות, מספרות וארגונים אחרים המתעניינים בניהול תורים יעיל ומתקדם. אנו מאמינים שכל תחום עסקי וארגוני הוא ייחודי, ואנו עובדים בצורה אישית עם כל לקוח כדי להבטיח שהשירות שלנו משתלב בצורה הטובה ביותר בתהליכי העסק שלך.

מדוע לבחור בנו?

חברתנו הובילה בהצלחה רבה עשרות רבות של פרויקטים בהצלחה רבה והיא ממשיכה ללוות ולתמוך בעסקים רבים שמשתמשים במערכות החברה. בנוסף בחברתנו יש צוות פיתוח ותמיכה העומד לרשותכם בצורה המקצועית ביותר להקשיב, לייעץ, לסייע, לפתח עבורכם ולהתאים את הפתרונות שלנו עבורכם והובלת הפרויקט שלכם בהצלחה והוספה לתיק העבודות שאנחנו גאים בו.

4169f31ed8b02f58807d775a80798fa2
הפתרונות שלנו מתממשקים יחד באוטומציה מתקדמת.
bc35e4cff10869896f3ca4815d635fec
הטכנולוגיות שלנו עובדות מכל מחשב/טלפון כל הזמן.
481237ee430a98eca9f03f65323e7080
הפתרונות שלנו גמישים ומודולריים, הניתנים להתאמה והרחבה רבה.
fa234cfc7eddf85bb5cbc775fedfc43d
צוות מוכשר ומקצועי, עם ניסיון עשיר בעשרות פרויקטים מוצלחים לעסקים מובילים.

מזמינים אתכם לשוחח איתנו

אנו זמינים עבורכם, לשוחח, להקשיב לכם, ולהכיר את הפעילות העסקית שלכם מקרוב. ולבדוק אפשרויות לשלב את הפתרונות שלנו בפעילות העסקית שלכם..